Dr n. med. Marcin Radko

specjalista urolog, FEBU
specjalista androlog, FEAA

LECZONE CHOROBY

Wazektomia

Choroby męski narządów płciowych

Schorzenia urologiczne

Schorzenia andrologiczne

Zaburzenia płodności

Hormonalna stymulacja spermatogenezy

Leczenie skutków dopingu anaboliczno-androgenowego

Leczenie hormonalne testosteronem

Zaburzenia erekcji, zapalenie prostaty

Stulejka

Dr n. med. Marcin Radko ukończył studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w 2007 roku.
W latach 2008-2009 był wykładowcą w Katedrze Anatomii UJ a następnie rezydentem w Klinice Urologii Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2012 roku związany jest z Kliniką Urologii Ogólnej, Czynnościowej i Onkologicznej Wojskowego Instytutu Medycznego CSK MON w Warszawie. W roku 2016 uzyskał europejski tytuł specjalisty androloga klinicznego (FEAA – Fellow of the European Academy of Andrology), a w roku 2018 zakończył specjalizację z urologii uzyskując tytuł specjalisty urologa oraz tytuł FEBU – Fellow of the European Board of Urology. Jest też absolwentem podyplomowych studiów doktoranckich zakończonych obroną doktoratu w Wojskowym Instytucie Medycznym – Państwowym Instytucie Badawczym w Warszawie.
Odbył liczne staże oraz kursy z zakresu diagnostyki i leczenia niepłodności oraz urologii w wielu ośrodkach w Polsce i w Szwajcarii. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób stercza, jąder, pęcherza moczowego, nerek, zaburzeń płodności męskiej oraz innych chorób układu moczowo-płciowego u kobiet i mężczyzn.
Posiada doświadczenie w diagnostyce USG układu moczowego, moszny i gruczołu krokowego.
W Klinice Urmed wraz z doświadczonym zespołem wykonuje zabiegi operacyjnego leczenia żylaków powrózka nasiennego, chorób moszny, stulejki, usuwania polipów cewki moczowej, kłykcin kończystych, torbieli nasiennych, wodniaków jąder oraz zabiegi wazektomii.

Dodatkowe aktywności:

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego, European Association of Urology i Polskiego Towarzystwa Andrologicznego, posiada certyfikat specjalisty andrologii klinicznej European Academy of Andrology. Odbył liczne staże oraz kursy z zakresu diagnostyki i leczenia niepłodności.