Lek. Marcin Radko

specjalista urolog, FEBU
specjalista androlog, FEAA

Dr Marcin Radko ukończył studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w 2007 roku.
W latach 2008-2009 był wykładowcą w Katedrze Anatomii UJ a następnie rezydentem w Klinice Urologii Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2012 roku związany jest z Kliniką Urologii Ogólnej, Czynnościowej i Onkologicznej Wojskowego Instytutu Medycznego CSK MON w Warszawie. W roku 2016 uzyskał europejski tytuł specjalisty androloga klinicznego (FEAA – Fellow of the European Academy of Andrology), a w roku 2018 zakończył specjalizację z urologii uzyskując tytuł specjalisty urologa oraz tytuł FEBU – Fellow of the European Board of Urology. Odbył liczne staże oraz kursy z zakresu diagnostyki i leczenia niepłodności i urologii w wielu ośrodkach w Polsce i w Szwajcarii. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu zaburzeń płodności męskiej oraz chorób układu moczowo-płciowego u kobiet i mężczyzn.
Posiada doświadczenie w diagnostyce USG moszny i gruczołu krokowego.
W Klinice Urmed wraz z doświadczonym zespołem wykonuje zabiegi peracyjnego leczenia żylaków powrózka nasiennego, chorób moszny, stulejki, usuwania polipów cewki moczowej, kłykcin kończystych, torbieli nasiennych, wodniaków jąder oraz zabiegi wazektomii.

Dodatkowe aktywności:

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego, European Association of Urology i Polskiego Towarzystwa Andrologicznego, posiada certyfikat specjalisty andrologii klinicznej European Academy of Andrology. Odbył liczne staże oraz kursy z zakresu diagnostyki i leczenia niepłodności.