Dr n. med. Marcin Radko

specjalista urolog, FEBU
specjalista androlog, FEAA

LECZONE CHOROBY

Choroby męski narządów płciowych

Schorzenia urologiczne

Zaburzenia płodności

zaburzenia erekecji, zapalenie prostaty

Stulejka

Andrologia

Wazektomia

Dr n. med. Marcin Radko ukończył studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w 2007 roku.
W latach 2008-2009 był wykładowcą w Katedrze Anatomii UJ a następnie rezydentem w Klinice Urologii Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2012 roku związany jest z Kliniką Urologii Ogólnej, Czynnościowej i Onkologicznej Wojskowego Instytutu Medycznego CSK MON w Warszawie. W roku 2016 uzyskał europejski tytuł specjalisty androloga klinicznego (FEAA – Fellow of the European Academy of Andrology), a w roku 2018 zakończył specjalizację z urologii uzyskując tytuł specjalisty urologa oraz tytuł FEBU – Fellow of the European Board of Urology. Jest też absolwentem podyplomowych studiów doktoranckich zakończonych obroną doktoratu w Wojskowym Instytucie Medycznym – Państwowym Instytucie Badawczym w Warszawie.
Odbył liczne staże oraz kursy z zakresu diagnostyki i leczenia niepłodności oraz urologii w wielu ośrodkach w Polsce i w Szwajcarii. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób stercza, jąder, pęcherza moczowego, nerek, zaburzeń płodności męskiej oraz innych chorób układu moczowo-płciowego u kobiet i mężczyzn.
Posiada doświadczenie w diagnostyce USG układu moczowego, moszny i gruczołu krokowego.
W Klinice Urmed wraz z doświadczonym zespołem wykonuje zabiegi operacyjnego leczenia żylaków powrózka nasiennego, chorób moszny, stulejki, usuwania polipów cewki moczowej, kłykcin kończystych, torbieli nasiennych, wodniaków jąder oraz zabiegi wazektomii.

Dodatkowe aktywności:

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego, European Association of Urology i Polskiego Towarzystwa Andrologicznego, posiada certyfikat specjalisty andrologii klinicznej European Academy of Andrology. Odbył liczne staże oraz kursy z zakresu diagnostyki i leczenia niepłodności.